Felnőtt, Ifjúsági és Parakenu Rangsoroló, Szeged 2018

 

Kugler Attila:
K1 Men 400m B Döntő: 4. hely
K2 Férfi Felnőtt 1000m A Döntő: 2. hely Gacsal Ákossal (Győr)
K2 Men 500m A Döntő: 2. hely Gacsal Ákossal (Győr)

 

32243726 844335772435475 2034619522438135808 o

 

32489658 1681589828577116 3811080212959985664 n

 

Bogár Gábor:
K1 Men 400m B Döntő: 5. hely
K1 Férfi Felnőtt 1000m A Döntő: 4. hely

 

Gál Péter István:
K1 Men 400m B Döntő: 8. hely
K2 Férfi Felnőtt 1000m A Döntő: 7. hely Solti Lászlóval (Vasas)
K1 Férfi Felnőtt 1000m A Döntő: 7. hely

 

Bodonyi Dóra:
K1 Női Felnőtt 500m A Döntő: 1. hely
K1 Női Felnőtt 200m A Döntő: 9. hely

 

32239611 1972396072834655 9021824073650405376 o

 

Csikós Zsóka:
K1 Női Ifjúsági U17-U18. 500m B Döntő: 1. hely

 

Sarudi Pál:
C1 Men 1000m A Döntő: 7. hely

 

 

2017.09.01-03. között rendezték meg Szolnokon

 

Eredmények: 


 

Gál Péter
K1 Férfi Felnőtt 1000m 2. hely
K1 Men 500m 7. hely
K4 Men 500m 3. hely Bogár Gáborral, Kugler Attilával és Noé Zsomborral (Dunafüredi VSC)
K4 Férfi Felnőtt 200m 5. hely Bogár Gáborral, Kugler Attilával és Noé Zsomborral (Dunafüredi VSC)
K1 Men 5000m 19. hely

 

GPetiMB2017


Sarudi Pál
C1 Men 1000m 4. hely
C2 Férfi Felnőtt 1000m 3.hely Bodonyi Andrással (Szeged)
C1 Men 500m 4. hely
C1 Férfi Felnőtt 200m 6. hely
C4 Férfi Felnőtt 200m 2. hely Balla Leventével (Győr), Devecseri Ádám Tiborral (Győr), Hajnal Kristóf Jenővel (Győr)
C1 Men 5000m 5. hely

 

SPaliMB2017


Csiga János
C1 Men 1000m 8. hely
C2 Férfi Felnőtt 1000m 4.hely Némedi Konrád (KSI)
C1 Men 5000m 12. hely

 

CsJaniMB2017


Kugler Attila
K2 Férfi Felnőtt 1000m 2.hely Gacsal Ákossal (Győr)
K4 Men 1000m 1. hely Noé Zsomborral (Dunafüredi VSC, Gacsal Ákossal (Győr), Bogár Gáborral
K1 Men 500m 9. hely
K4 Men 500m 3. hely Bogár Gáborral, Gál Péterrel és Noé Zsomborral (Dunafüredi VSC)
K2 Men 200m 5. hely Bogár Gáborral
K4 Férfi Felnőtt 200m 5. hely Bogár Gáborral, Gál Péterrel és Noé Zsomborral (Dunafüredi VSC)

 

KAttilaMB2017


Bogár Gábor
K2 Férfi Felnőtt 1000m 6.hely Noé Zsomborral (Dunafüredi VSC)
K4 Men 1000m 1. hely Noé Zsomborral (Dunafüredi VSC, Gacsal Ákossal (Győr), Kugler Attilával
K1 Men 500m 3. hely
K4 Men 500m 3. hely Gál Péterrel, Kugler Attilával és Noé Zsomborral (Dunafüredi VSC)
K2 Men 200m 5. hely Kugler Attilával
K4 Férfi Felnőtt 200m 5. hely Gál Péterrel, Kugler Attilával és Noé Zsomborral (Dunafüredi VSC)

 

BGabiMB2017


Bodonyi Dóra
K4 Női Felnőtt 1000m 1. hely Takács Tamarával (Vasas), Vad Ninettával (Vasas), Fazekas-zur Krisztinával (Győr)
K1 Női Felnőtt 500m 3. hely
K2 Női Felnőtt 500m 3. hely Lucz Dórával (Újpest)
K4 Női Felnőtt 500m 1. hely Takács Tamarával (Vasas), Vad Ninettával (Vasas), Fazekas-zur Krisztinával (Győr)
K1 Női Felnőtt 200m 6. hely
K4 Női Felnőtt 200m 1 hely Takács Tamarával (Vasas), Vad Ninettával (Vasas), Hagymási Rékával (BP Honvéd)

 

DoriMB2017


Szabados Dóra
C1 Women 200m 9. hely

 

SzDoraMB2017

 

2017. szeptember 01-03 között Szolnok rendezik meg Magyar Bajnokságot
Péntek délután 15,00-tól kezdődnek az 1000 méteres döntők.
Szombaton is délután 15 órától kezdődnek a döntők 500m-en.
Vasárnap délelőtt 11 óra 30-tól lesznek a 200 m-es döntők és délután 14 óra 30 perctől az 5000 méteres futamok.


Indulók és versenyszámok:

 

Gál Péter

K1 Férfi Felnőtt 1000m

K1 Men 500m

K4 Men 500m

K1 Men 200m

K4 Férfi Felnőtt 200m

K1 Men 5000m

 

IMG 0073

 

Csiga János

C1 Men 1000m
C2 Férfi Felnőtt 1000m Némedi Konrád (KSI)
C1 Men 500m
C1 Férfi Felnőtt 200m
C1 Men 5000m

 

IMG 0074

 

Bogár Gábor

K2 Férfi Felnőtt 1000m Noé Zsomborral (Dunafüredi Vizisport Club)
K4 Men 1000m
K1 Men 500m
K4 Men 500m
K2 Men 200m
K4 Férfi Felnőtt 200m

 

Kugler Attila

K2 Férfi Felnőtt 1000m Gacsal Ákos (Győr)
K4 Men 1000m
K1 Men 500m
K4 Men 500m
K2 Men 200m
K4 Férfi Felnőtt 200m

 

IMG 0021

 

Bodonyi Dóra

K1 Női Felnőtt 500m
K2 Női Felnőtt 500m Lucz Dórával (UTE)
K4 Női Felnőtt 500m
K1 Női Felnőtt 200m
K1 Women 5000m

 

Sarudi Pál

C1 Men 1000m
C2 Férfi Felnőtt 1000m Bodonyi Andrással (Szeged)
C1 Men 500m
C1 Férfi Felnőtt 200m
C1 Men 5000m

 

IMG 0036

 

Szabados Dóra

C1 Women 200m

2017 augusztus 24 és 27 között rendezik meg az idei gyorsasági kajak-kenu világbajnokságot, amelyen egyesületünket Hadvina Gergely tanítványai: Bodonyi Dóra és Sarudi Pál képviseli.

 

A plovdivi Európa-bajnokságon K-1 1000 és 5000 méteren győztes Bodonyi Dórát kérdeztem:
— Az idei évre jól sikerült a felkészülésem, jó visszajelzés volt a második válogatón elért ötszáz egyes eredményem, és persze az Európa-bajnoki és Világkupák győzelmei is. Hírhedt rossz rajtoló vagyok, ezért sokat foglalkoztam a rajtommal,. Egy magamhoz képest jó rajt 1000 méteren megkönnyítheti a dolgomat. 5000 méteren több a hibalehetőség, rizikósabb szám, kifordíthatnak, keresztezhetnek. Minimális elvárás számomra mindkét számban az éremszerzés, de természetesem a legfényesebb színűvel lennék megelégedve.

 

IMG 0064

 

Sarudi Pál C-4 1000 méteren indul Vasbányai HenrikkelKis Tamással és Varga Dáviddal.
— Az idei évre a felkészülésem nagyon jól sikerült, bizakodva vágtam neki az évnek — mondta el érdeklődésemre Sarudi Pál. Az első válogatót azonban elrontottuk, egy baki miatt másodikok lettünk. A második válogatón sem volt szerencsém, valami vírust szedtünk össze, ezért 10 centivel lemaradva ismét másodikként érkeztünk be a célba. Az EB előtt egyszer tudtunk összetérdelni, majd a versenyen Henrik betegsége hátráltatta az egység szereplését. Szeretnék egy olyan versenyt ahol minden összejön. Most három hetet tudtunk együtt készülni Szegeden, és jónak érezzük magunkat. Bizakodó vagyok, hogy jó helyezést érünk el. Mindent meg fogunk tenni a sikerért.

 

IMG 0043

 

IMG 0053

 

 

 

A világbajnokságot érintő hír, hogy egyesületünkből Gál Péter, Kati néni kérésére edzőpartnernek állt be Takács Tamara és Vad Ninetta párosához, és dolgoztatta meg őket. Reméljük szép fényes érem lesz a közös munka eredménye. Sok sikert kívánunk az egész magyar csapatnak.

 

IMG 0083

 

IMG 0073

 

2017 július 15 és 16 között rendezték meg Szolnokon a Masters Magyar Bajnokságot

 

Eredmények:


 

K4 Mix Masters 500m (50 / 54) 2. hely Jenővári László, Tamás Ágnes, Farkas Gabriella Dr., Zupkó György
K1 Férfi Masters 500m (45 / 49) 6. hely Vaszkó Ottó
K1 Férfi Masters 500m (50 / 54) 6. hely Zelei Zsolt
K1 Férfi Masters 500m (55 / 59) 6. hely Bozsó Péter
K2 Női Masters 500m (45 / 49) 2 hely Tamás Ágnes, Vass Krisztina (BKV)
K2 Férfi Masters 500m (45 / 49) 2. hely Böröcz András, Marton Ferenc

 

IMG 1137


K1 Női Masters 500m (50 / 54) 5. hely Vágó Zsuzsanna
K4 Férfi Masters 500m (50 / 54) 1. hely Böröcz András, Marton Ferenc, Vaszkó Ottó, Zelei Zsolt
K4 Férfi Masters 200m (50 / 54) 1. hely Böröcz András, Marton Ferenc, Vaszkó Ottó, Zelei Zsolt

 

IMG 1265


K2 Női Masters 200m (45 / 49) 2 hely Tamás Ágnes, Vass Krisztina (BKV)
K1 Férfi Masters 200m (45 / 49) 5. hely Vaszkó Ottó
K1 Férfi Masters 200m (50 / 54) 8. hely Zelei Zsolt
K1 Női Masters 200m (50 / 54) 4. hely Vágó Zsuzsanna
K2 Férfi Masters 200m (45 / 49) 6. hely Böröcz András, Marton Ferenc
K2 Férfi Masters 200m (50 / 54) 3. hely Vaszkó Ottó, Zelei Zsolt
K2 Mix Masters 200m (45 / 49) 3. hely Tamás Ágnes, Marton Ferenc

 

IMG 1297


K4 Mix Masters 200m (50 / 54) 2. hely Jenővári László, Tamás Ágnes, Farkas Gabriella Dr., Zupkó György

 


 

A képeket ide kattintva lehet megnézni!

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017. augusztus 4 - 6. között rendezték meg Szegeden az idei Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokságot.

 

Eredmények:

 


 

Csiga János Martin:

C1 Férfi U23 1000m 6. hely
C2 Férfi U23 1000m 2. hely Némedi Konráddal (KSI)
C1 Férfi U23 5000m 5. hely

 

20621169 486183558398893 3886142051345773737 n 

 


 Gál Péter:

K2 Férfi U23 1000m 3.hely Béke Kornéllal (Tiszaújvárosi Kajak-Kenu és
Sárkányhajó Egyesület)
K1 Férfi U23 500m 4. hely
K1 Férfi U23 5000m 7. hely

 

20525398 1470244683070056 8841652766199844144 n

 

20525755 1470244679736723 5442347325889654025 n

 


 

Gombos László Gergő
K1 Férfi Ifjúsági U17-U18. 4000m 25. hely

 

 

Czeglédi Gábort kérdeztem Kugler Attilla és Bogár Gábor szerepléséről , egy előrehozott évértékelés:

 

A szegedi tájékoztató versenyre Kugler Attila - Bogár Gábor párossal indultunk, a K-2 1000m 7. hely után szét kellett bontanom a párost, Kugli a volt csapattársával Pauman Dániellel, Bogár Gabi pedig az U23-as VB kvalifikáció miatt a dunafüredi Noé Zsomborral kezdett el készülni az I. felnőtt válogatóra.

Ez a váltás be is jött, az I. szegedi válogatón, a Kugler- Pauman páros 3. lett minimális különbséggel lemaradva plovdivi EB indulásról, a II. szolnoki VB válogatót viszont a Noé Zsombor- Bogár Gábor páros nyerte! A felnőtt VB-ért szétlövésen nagy versenyben legyőzte őket az I. válogató győztese(Hufnágel Tibor - Ilyés Róbert/Honvéd/)! 

 

 

19693400 1565658610175072 5540785332744689229 o 

 

 19787278 1401042549965180 1940289631506378153 o

 

ka

 

Éremesélyesként mentünk ki Romániába az U23-as VB-re, az első két nap nem is volt semmi gond, a legjobb idővel jutott döntőbe a Noé- Bogár páros és a Noé Zs.- Kuli István/Szeged/- Bogár G.- Koleszár Mátyás/Honvéd/ K-4 500m-es egység. A döntők első napján extrém szembe szél lett + pálya előnyök/8.-9./ amivel a srácok nem tudtak mit kezdeni az érem helyett 5. hely lett, másnap pedig 4-esbe mindenki nagyon akart nyerni........
Rosszul esett ez a két 5. hely az U23 VB-n és Kuglinak az I. válogatón "elcsúszása" az EB-ről!

 

20449189 1424470474289054 2245535815620932231 o

 

gk22

 

gk4vb

 

gk4vb2


Nem vagyok elkeseredve, 2 férfi versenyzővel foglalkozok, a férfi kajak a legerősebb itthon és nemzetközi szinten is!
Azért nem vagyok csalódott, sikerült felnőtt válogatót nyerni olimpiai számba, amiért évek óta dolgozok! Attila és Gábor is biztos tagja az élvonalnak, mindketten döntőznek K-1-be a hazai mezőnybe!
Az idei évet egy hosszú út kezdetének tekintem, bár eddig nem volt szerencsénk azért még mindig Tokió a cél!
Addig is készülünk a szolnoki OB-ra!

2017. július 20. — 23. között került megrendezésre a Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság. 

 

Eredmények:
K1 Férfi U15 2000+200m (2000m) 28 hely Dobler Dávid
K1 Férfi Kölyök U14. 4000m 5 hely Ferencz László Márk
MK4 Női Kölyök U13. 4000m 2 hely Bende Luca a Szolnoki Sportcentrum versenyzőivel: Ballók Luca Ágnes, Garzsik Nóra, Józsa Lili

 

20248080 480877188929530 2751289140553225440 o

 

 20248162 480876868929562 302456675580930886 o

 

20248174 480877395596176 7030327474287520644 o 

 

20248266 480877242262858 2746971309525681472 o 

 

 20280436 480877268929522 4028846163122149515 o

 

 20280653 480877272262855 1679981327558748850 o

 

 20286801 480877375596178 9078004330359869316 o

 

20286815 480876872262895 6697608670187307736 o 

 

 20286950 480877182262864 5761494759787540479 o

 

 20287050 480877328929516 2979911840432496302 o

 

20369146 480877508929498 1742666528394036191 o 

 

20414287 480876875596228 490004376910621614 o 

 

 

Gratulálunk!

Szolnoki Kajak Kenu Klub