Czeglédi Gábort kérdeztem Kugler Attilla és Bogár Gábor szerepléséről , egy előrehozott évértékelés:

A szegedi tájékoztató versenyre Kugler Attila - Bogár Gábor párossal indultunk, a K-2 1000m 7. hely után szét kellett bontanom a párost, Kugli a volt csapattársával Pauman Dániellel, Bogár Gabi pedig az U23-as VB kvalifikáció miatt a dunafüredi Noé Zsomborral kezdett el készülni az I. felnőtt válogatóra.

Ez a váltás be is jött, az I. szegedi válogatón, a Kugler- Pauman páros 3. lett minimális különbséggel lemaradva plovdivi EB indulásról, a II. szolnoki VB válogatót viszont a Noé Zsombor- Bogár Gábor páros nyerte! A felnőtt VB-ért szétlövésen nagy versenyben legyőzte őket az I. válogató győztese(Hufnágel Tibor - Ilyés Róbert/Honvéd/)!

19693400 1565658610175072 5540785332744689229 o

19787278 1401042549965180 1940289631506378153 o

ka

Éremesélyesként mentünk ki Romániába az U23-as VB-re, az első két nap nem is volt semmi gond, a legjobb idővel jutott döntőbe a Noé- Bogár páros és a Noé Zs.- Kuli István/Szeged/- Bogár G.- Koleszár Mátyás/Honvéd/ K-4 500m-es egység. A döntők első napján extrém szembe szél lett + pálya előnyök/8.-9./ amivel a srácok nem tudtak mit kezdeni az érem helyett 5. hely lett, másnap pedig 4-esbe mindenki nagyon akart nyerni........
Rosszul esett ez a két 5. hely az U23 VB-n és Kuglinak az I. válogatón "elcsúszása" az EB-ről!

20449189 1424470474289054 2245535815620932231 o

gk22

gk4vb

gk4vb2

Nem vagyok elkeseredve, 2 férfi versenyzővel foglalkozok, a férfi kajak a legerősebb itthon és nemzetközi szinten is!
Azért nem vagyok csalódott, sikerült felnőtt válogatót nyerni olimpiai számba, amiért évek óta dolgozok! Attila és Gábor is biztos tagja az élvonalnak, mindketten döntőznek K-1-be a hazai mezőnybe!
Az idei évet egy hosszú út kezdetének tekintem, bár eddig nem volt szerencsénk azért még mindig Tokió a cél!