Hétvégén rendezik meg Pitestiben az ifjúsági és U23-as világbajnokságot, ahol egyesületünket Bogár Gábor képviseli K2 1000m-en és K4 500m-en.
Gábor 1994 február 4-én született, edzője Czeglédi Gábor, legjobb eredményei: U23-as világbajnoki ezüst és bronzérmes.
Az eredményeket az alábbi linken lehet követni:

http://www.romania2017.spotfokus.com/home?gmt=2&gmt2=-120

 

Hajrá GÁBOR Hajrá MAGYAROK!

 

bg

 

 

Bodonyi Dóra aranyérmes a plovdivi Európa-bajnokságon K1- 1000 és 5000 méteren!

 

dorieb2

 

doraeb


Sarudi Pál C4 1000m-en 6.helyen ért célba Vasbányai Henrikkel, Varga Dáviddal és Fekete Ádámmal

 

pali

 

pali2

 

GRATULÁLUNK, DÓRI és PALI!

II. Felnőtt és Ifjúsági, U23 és II. Parakenu Válogatóverseny

2017. július 06-09.

 

Eredmények:


 

Bogár Gábor Noé Zsomborral (Dunafüredi Vizisport Club)

K2 Men 1000m 1 hely
K2 Men 500m 5 hely


Bodonyi Dóra
K1 Női Felnőtt 500m 4 hely
K1 Women 1000m 3 hely
K2 Női Felnőtt 1000m 3 hely Bordács Blankával (Graboplast Győri Vízisport Egyesület)
K1 Women 5000m 1 hely


Kugler Attila

K1 Férfi Felnőtt 1000m 7 hely
K2 Men 1000m 6 hely Pauman Dániel Mátéval (Újpesti Torna Egylet)
K1 Men 500m B Döntő 2 hely


Sarudi Pál Fekete Ádámmal (Újpesti Torna Egylet)

C2 Men 1000m 3 hely
C2 Men 500m 2 hely


Csiga János Martin
C2 Men 1000m 7 hely Némedi Konráddal (Központi Sport és Ifjúsági Sportegyesület)
C1 Férfi Felnőtt 5000m 8 hely


Hüttner Csaba felnőtt szövetségi kapitány a férfi kajak négyesre 1000 méteren bő keretet jelölt ki, aminek tagja Bogár Gábor is. Bodonyi Dóri ezzel a szerepléssel vb-csapattagnak vallhatja magát K-1 1000 és 5000 m-en.

A hétvégén kerül megrendezésre, július 14. és 16. között a plovdivi Európa-bajnokság. Egyesületünket Sarudi Pál (C-4 1000m) és Bodinyi Dóra (K-1 1000m, 5000m, K-2 1000m)képviseli.

 

19693400 1565658610175072 5540785332744689229 o

 

19693504 1565658770175056 209677208918913677 o

 

19780386 1565658083508458 1096760115877677566 o

 

19787278 1401042549965180 1940289631506378153 o

 

19944437 1568515306556069 4562985819051805224 o

 

19956808 1568514989889434 5617153656856930786 o

 

 

2017 június 30 és július 2 között rendezték meg Sukorón a Vidék Bajnokságot.

 

Eredmények:


K1 Női Serdülő U15. 1000m A Döntő 7 hely Dobler Dóra

K1 Női Serdülő U15. 4000m 12 hely Dobler Dóra

19667606 471532033197379 2682334212368184273 o


K1 Férfi Serdülő U15. 4000m 13 hely Gombos László Gergő, 24 hely Dobler Dávid
19264781 471532063197376 4523860060221387078 o

 

19667851 471531833197399 448585984167111199 o

 

19679061 471531963197386 6837027632599151684 o


MK4 Női Kölyök U13. 4000m 2 hely Bende Luca a Szolnoki Sportcentrum versenyzőivel: Garzsik Nóra, Ballók Luca Ágnes, Józsa Lili

19780516 471531836530732 3133115042617934053 o

 

2093 dsc hba 0034

 

 

Egyesületünket Bende Luca, Gombos László és Ferencz László képviselte a Velencei tavi Diákolimpián. Élménydúsan zajlott a hétvége és sok tapasztalatot gyüjtöttek a futamok alatt. ​További szép sikereket kívánunk!​

 

19417333 466912626992653 3900774990833367624 o

 

19417476 466912630325986 5343218606785719160 o

 

19441692 466912623659320 9140083504292598086 o

 

19452828 466912970325952 1959922947192241691 o

 

19452952 466912420326007 26731378809819226 o

 

 

A magyarok összességében 7 arany-, 11 ezüst- és 4 bronzérmet nyertek Belgrádban.

 

Az U23-asoknál férfi 1000 négyes tagjaként egyesületünket Gál Péter képviselte, aki Gacsal Ákossal, Doba Richárd Alfréddal,  és Ceiner Bálinttal ezüstéremmel mutatkozott be.

 

ebgalpeti

I. Felnőtt VB.; I. Parakenu és U23 Vb. Válogatóverseny

2017 június 16-18.

 

 

Eredmények:


Bodonyi Dóra


K1 Women 500m 7. hely
K2 Women 500m 3. hely Hagymási Rékával (BP Honvéd)
K2 Women 1000m 2. hely Mihalik Sára Annával (MULTI Vízisport Sportegyesület)
K1 Women 1000m 2. hely
K1 Women 5000m 1. hely

19238213 1540665826007684 6618780236251500599 o


Kugler Attila 

K2 Férfi Felnőtt 1000m 3. hely Pauman Dániel Mátéval (Újpesti Torna Egylet)

3


Bogár Gábor

K2 Férfi Felnőtt 1000m 4. hely Noé Zsombor Józseffel (Dunafüredi Vizisport Club)
K2 Férfi Felnőtt 500m 2.hely Noé Zsombor Józseffel (Dunafüredi Vizisport Club)
K1 Férfi Felnőtt 500m 6. hely

4


Sarudi Pál 

C2 Férfi Felnőtt 1000m: 2. hely Fekete Ádámmal (Újpesti Torna Egylet)
C2 Férfi Felnőtt 500m: 2. hely Fekete Ádámmal (Újpesti Torna Egylet)

2


Csiga János Martin 

C2 Férfi Felnőtt 1000m: 5. hely Kovács Máté Andrással (DUNAFERR Sportegyesület)

A 2016-os Masters Bajnokság képei!

 

A képeket ide kattintva lehet megnézni!

 

Eredmények:

 

K1 Férfi Masters 10Km 45-49: 3. Böröcz András, 8. Marton Ferenc

borocmarton


K1 Férfi Masters 10Km 50-54: 6. Zelei Zsolt


K2 Férfi Masters 10Km 45-49: 2. Marton Ferenc, Böröcz András


K2 Férfi Masters 10Km 50-54: 4. Zelei Zsolt, Vaszkó Ottó

zelcsiotto


 

Gratulálunk!

 

Szolnoki Kajak Kenu Klub